Pergalės "Knight of the Cage 5" turnyre Molėtuose

Molėtuose vyko ” Knight of the Cage 5″ MMA turnyras. Net vakaro 14 kovų dalyvavo kovotojai iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos.

Puikiai pasirodė visi trys "Smauglių" atstovai pasiekę įtikinamas pergales anksčiau laiko.

Megėjų MMA kova: Armandas Bogucevičius (Smauglys, Vilnius, Lietuva) VS Oleg Lackovaka (Gusevas, Rusijas). Šioje kovoje Armandas apipylė smūgiais Rusijos kovotoją ir pasiuntė jį į nokdauną. Rimgaudas Kutkaitis neleido toliau tęsti šios kovos. Armandas Bogucevičius, pergalė 1R KO.

Profesionalų MMA kova: Gvido Granauskis (Saldus, Latvija) VS Laimonas Stančikas (Smauglys, Vilnius, Lietuva)1R. Po ilgos pertraukos į MMA sugrižęs Laimonas Stančikas nelaukė priešininko iniciatyvos. Jis nėrė į kojas, pakėlė priešininką į orą ir mėtė ant narvo pagrindo. Užėrmės poziciją iš viršaus, jis apipylė priešininką smūgiais ir privertė šį kartą kovai teisėjavusį Tadą Rimkevičių nutraukti kovą.Laimonas Stančikas, pergalė 1R TKO (Smūgiai)

Profesionalų MMA kova: Lukas Žemantauskas (Smauglys, Vilnius, Lietuva) VS Dmitrij Račkov (Kletka, Kaliningradas, Rusija)1R. Geriausiose “Smauglio” klubo tradicijose Žemantauskas pervedė kovą į partėrį, užėjo priešininkui už nugaros ir atliko smaugimą.Lukas Žemantauskas, pergalė 1R pasidavimu (smaugimas iš nugaros)

  FClogo 4sportLT

 

Kovos menų centras "Smauglys". © Visos teisės saugomos, 2012-2015.