Kviečiame sportuoti moderniame kovos menų centre "SMAUGLYS". Nuo rugsėjo 1 d. naująjame sezone kviečiame užsiiminėti BJJ, MMA, karatė šotokan, sambo, dziudo ir moterų gimnastika.

El. paštas: smaugliai@gmail.com.

Telefonai:
+370 670 10590,
+370 675 50585 (moterų gimnastika).

Tik ką grįžome iš 2014 m. Eurazijos Pankrationo čempionato ir skubame pasidžiaugti “Smauglio” pergalėmis.

Kovos vyko keturiose rungtyse:

PYX-LAX (Sanda+muay thai)

PLERIS AGON (MMA mėgėjų)

PLERIS AGON (MMA pilno kontakto)

KATO AGON (grappling profesionalų)

Visi mūsiškiai iškovojo medalius! Geriausiai sekėsi KONSTANTINU MOKŠINUI, kuris suaugusiųjų tarpe pelnė net 3 medalius:

Grappling rungtyje – 1 vieta

Sanda+muay thai rungtyje - 2 vieta

MMA mėgėjų – 2 vieta.

K. MOKŠINAS buvo apdovanotas specialiu prizu už sėkmingą pasirodymą net 3 rungtyse!

Jaunimo tarpe Eurazijos Pankrationo čempionu (grappling rungtyje) tapo LUKAS ŽEMANTAUSKAS. Permainingoje finalinėje kovoje Lukas nugalėjo efektingu trikampiu kojų smaugimu.

LAIMONAS STANČIKAS suaugusiųjų grappling rungtyje iškovojo bronzos medalį.