Kviečiame sportuoti moderniame kovos menų centre "SMAUGLYS". Nuo rugsėjo 1 d. naująjame sezone kviečiame užsiiminėti BJJ, MMA, karatė šotokan, sambo, dziudo ir moterų gimnastika.

El. paštas: smaugliai@gmail.com.

Telefonai:
+370 670 10590,
+370 675 50585 (moterų gimnastika).

Uzbekijos sostinėje Taškente vyko pasaulio sportinio ir kovinio sambo čempionatas. Jame dalyvavo apie 500 sportininkų iš daugiau nei 40-ies valstybių. Džiugu, kad tokioje gausoje dalyvių puikiai pasirodė mūsų „smaugliai“. Pasaulio čempionate jie iškovojo Lietuvai du sidabro medalius!

Svorio kategorijoje iki 68 kg, Sergejus Grečicho praėjęs iš karto į antrą etapą pirmoje kovoje įveikė rusą Ruslaną Gašankhanovą, antroje nugalėjo kirgizą Nurbeką Samidinovą ir tik finale nusileido armėnui Vachikui Vardanyanui. Antra vieta kovinio sambo rungtyje.

Sidabro medalį svorio kategorijoje iki 74 kg iškovojo Viktoras Tomaševič "Vitiokas". Jis pirmoje kovoje nugalėjo kazachą Bekbatšajevą Nursultaną, antroje kovoje įveikė uzbeką Furkatą Ruzievą. Trečiame susitikime smaugimo veiksmu privertė pasiduoti ukrainietį Riza Seydametovą ir tik finale nusileido rusui Bairui Omoktuevui.