Kviečiame sportuoti moderniame kovos menų centre "SMAUGLYS". Nuo rugsėjo 1 d. naująjame sezone kviečiame užsiiminėti BJJ, MMA, karatė šotokan, sambo, dziudo ir moterų gimnastika.

El. paštas: smaugliai@gmail.com.

Telefonai:
+370 670 10590,
+370 675 50585 (moterų gimnastika).

Lapkričio 11-13 dienomis Vilniuje vyko 35-tas PPPPasaulio SAMBO čempionatas. Šiuo įvykiu Lietuvos SAMBO federacija (LSF) pažymėjo 20 metų nuo tada, kai tapo Tarptautinės SAMBO mėgėjų federacijos (FIAS) nare.

Pirmąją čempionato dieną varžybose dalyvavo „Smauglys“ klubo atstovas Viktor Tomaševič. Svorio kategorijoje iki 74 kg iškovojo bronzą. Pirmoje kovoje Viktoras nugalėjo Kirgizijos atstovą Togolbajų Arapbajų, sekančioje įveikė kazachą Nursultaną Bekbutšajevą. Tačiau pusfinalyje Viktoras taškais pralaimėjo estui Aleksandrui Fiodorovui. Kovoje dėl bronzos medalio įveikė uzbeką Džonibeką Azizovą.

Čempionate, kuris baigsis sekmadienį, dalyvauja daugiau nei 450 sportininkų iš 65 šalių.